HAKKIMIZDA

Gökkuşağı Tercüme deneyimiyle, her geçen gün kendini yenileyerek, müşteri memnuniyeti önceliğiyle çalışmaktadır. Pazardaki tecrübelerimizin sağladığı avantaj ve deneyimli personelimizin çalışması ile en etkili çözümleri hızlı bir şekilde sunmaktayız.

Hizmetlerimizi sürekli geliştirme ve iyileştirmek için çalışmaktayız. Her bir müşterimiz bizim için değerlidir. Hizmetlerimizi geliştirmek için önerilerinizi bize yazın!

Gökkuşağı Tercüme, ihtiyaçlarınıza uygun yerelleştirilmiş profesyonel çeviri hizmeti sunar. Sizin ve şirketinizin gereksinim duyabileceği her türlü dil hizmetini verebilecek donanıma, bilgi birikimine ve deneyime sahip olan Gökkuşağı Tercüme, dünyanın her köşesinden küçük ve büyük işletmeler, dünyanın önde gelen markaları, yazılım geliştirme şirketleri, global reklam ajansları, yayın evleri, eğitim organizasyonları ve resmi kuruluşlar da dahil olmak üzere, çok geniş bir alana hizmet vermektedir.Sitenizi istediniz dillerde çevirisi yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Tercüme ve Çevirilerde müşteri memnuniyetini ön planda tutup, çevremize ve toplumumuza pozitif katkı sağlayan, yaptığımız başarılar ile hedeflerimizi her geçen gün daha yükseltip, çok geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncelikli bir tercüme bürosu olmak.

VİZYONUMUZ

42 Dilde sunduğumuz tercüme hizmetleri ile ilgili, profesyonel ekibimizle güçlü ve güvenilir şekilde çalışmaktayız. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize etik ve sorumlu şekilde çeviri hizmetleri vermekteyiz.